تبلیغاتصادق‌زاده: پهلوانان واقعی شهدا هستند

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت فدراسیون کشتی، جابر صادق‌زاده پس از رسیدن به افتخار بازوبند پهلوانی ایران در سال 95، گفت: دیدار بسیار سختی مقابل میرزاپور در دیدار فینال داشتم، چراکه وی ازحمایت پرشور تماشاگران مشهدی برخوردار بود و از اینکه توانستم عنوان ارزشمند پهلوانی ایران در سال 95 را برای سومین بار کسب کنم، بسیار خوشحالم.

پهلوان سال 94 ایران تصریح کرد: مطمئناً کسب عنوان پهلوان کشور برای دومین سال پیاپی، نتیجه زحمات و تمرینات خوبی بود که پشت سر گذاشتم و خدا رو شکر می‌کنم که این افتخار را بدست آوردم و لطف خدا شما حال من شد. امیدوارم شایسته این بازوبند که تاکنون بزرگان و پهلوانان ارزشمند ایران زمین بر دست خود بسته‌اند، باشم.

وی درباره سطح برگزاری این مسابقات گفت: رقابت‌ها امسال در وزن 100+ کیلوگرم با حضور بیش از سی کشتی‌گیر برگزار شد و سطح خوبی داشت و امیدوارم با توجه به برگزاری این مسابقات در رده‌های سنی پایه این کشتی روز به روز در سطح کشور گسترش پیدا کند و در کشورهای مختلف هم توسعه یابد.

صادق‌زاده در پایان خاطر نشان کرد: دریافت بازوبند پهلوانی سال 95 از پدر شهیدان هاشم و اکبر و جانباز سرافراز باقر کروچی لحظه بسیار معنوی بود، فرزندان ایشان پهلوانان واقعی هستند و این یک افتخار بزرگ است.

انتهای پیام/