تبلیغاتمشکلی برای بازی در زمین هاردکورت نداریم/ به دنبال حضور در تونس هستیم

سعید احمدوند در گفت‎وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در خصوص لغو اردوی تیم ملی تنیس در اهواز اظهار داشت: در زمانی که قرار بود برای برپایی اردوی آماده‎سازی راهی اهواز شویم، شاهقلی و نداف مصدوم شدند. همچنین شرایط نامساعد آب‎وهوایی و مشکلات موجود در پروازها باعث شد که این اردو را در اهواز برگزار نکنیم.

وی با اشاره مصدومیت دو ملی‎پوش کشورمان، خاطرنشان کرد: شاهقلی کمر درد داشت و بلافاصله پس از بهبودش دچار آنفولانزا شد. همچنین بدن نداف هم دچار عفونت شده بود که او را برای استراحت به اصفهان فرستادیم. بنا به عدم حضور خالدان در ایران و نبود این دو ملی‎پوش، عملا اردوی اهواز ثمری برای ما نداشت.

سرمربی تیم ملی تنیس با بیان اینکه تمرینات تیم ملی همچنان ادامه داد، تاکید کرد: بازی مهمی با پاکستان در مسابقات گروه دوم دیویس کاپ آسیا- اقیانوسیه داریم. متاسفانه حضور ما در ترکیه بنا به دلایلی لغو شد اما فدراسیون در تلاش است که بتواند روادید تونس را گرفته و تیم برای دو هفته بازی فیوچرز راهی این کشور شود. اگر این اتفاق رخ بدهد، تیم با آمادگی بیشتری در بازی با پاکستان حاضر خواهد شد.

احمدوند گفت: با پاکستان باید در زمین هارد کورت دیدار کنیم. البته بازی در این زمین برای ورزشکاران ما زیاد سخت نیست چرا که زمین‎های خاکی تهران،  سفت و تیز هستند که توپ در آنها سرعت زیادی می‎گیرد. دلیل این موضوع هم ارتفاع بالای تهران از سطح دریاست. تیم‎هایی که به تهران می‎آیند با این موضوع مشکل دارند اما تنیس بازان ما از بچگی در این زمین‎ها بازی کرده‎اند و مشکلی ندارد. بنا به همین دلایل فکر نمی‎کنم مشکلی برای بازی در زمین هاردکورت داشته باشیم.

انتهای پیام/