تبلیغاتاز طوفان واکنش‌ها به گورخوابی معتادان تا پیشنهاد عجیب به بازیگر زن در اینستاگرام / پربازدیدهای ٨ دی

از طوفان واکنش‌ها به گورخوابی معتادان تا پیشنهاد عجیب به بازیگر زن در اینستاگرام / پربازدیدهای ٨ دی

فرهنگ > رسانه - در ٨ دی‌ماه، باز هم واکنش‌های مختلف به خبری که درباره در گور خفتن معتادان حاشیه تهران منتشر شده‌بود، ادامه دارد.

امروز واکنش ها به موضوع گورخوابی برخی از معتادان در حاشیه تهران، بسیار زیاد بود. حتی پربازدیدترین خبر سیاسی امروز به سخن روحانی اختصاص داشت که گفت: گور خوابی از فقر، برای دولت قابل تحمل نیست. یک نماینده دلواپس هم اعلام کرد:  ظریف گفته حسین فریدون در مذاکرات به پهلوی او می‌زده و می‌گفته سریع رد شو! شاید این اظهارات در کنار تبعات حمله به معاون رئیس جمهور در یزد بود که این مطلب هم پربازدید بود: فکری برای تندروهای حاضر در نمازجمعه بکنیم!

در سرویس اقتصادی هم خبر رسید قیمت سکه و دلار نزولی شد! البته ناگهان رونمایی از عوامل اصلی گرانی دلار هم کلید خورد. در برنامه توسعه ششم هم مشخص شد سه استانی که ۶۰درصد درآمدهای استانی را تامین می‌کنند کدامند.

در دنیای هنر و فرهنگ این خبر تاسف بار پیچید که دنیا فنی‌زاده عروسک‌گردان کلاه‌قرمزی درگذشت. در دنیای شبکه های مجازی هم پیشنهاد عجیب به بازیگر زن در اینستاگرام دردسر ساز شد. در راستای واکنش‌ها به گورخوابی برخی محرومان، واکنش رئیس‌جمهور به نامه اصغر فرهادی هم بسیار پربازدید بود.

قصه گورخوابی‌ها به اینجا ختم نشد. روایت‌های‌مختلف ازساماندهی ۵۰ بی‌خانمان که درقبرستان زندگی‌ می‌کردند باعث شد تا مردم از خود بپرسند چه خبر است؟ در چله زمستان، این شایعه هم پیچید که تعطیلات تابستانه دانش‌آموزان حذف می‌شود!  و دانش آموزان از هم اکنون عزا گرفتند. یکی از نمایندگان شورای شهر تهران هم اعلام کرد مجتمع کوروش، صدر و نیایش خطای بزرگ مدیران شهری بوده است. درست است ولی یک کم دیر گفته اند.

در سرویس بین الملل مخاطبان خواستند بدانند آیا ایدئولوژی راهبر مناسبات ایران، غرب و روسیه است؟ در همین راستا موضع تازه مسکو درباره ماندن اسد هم پرمخاطب بود. در عرصه دیپلماتیک هم پاسخ روابط عمومی وزارت‌خارجه به ادعاهای کریمی‌قدوسی مخاطبان را روشن کرد در این مملکت، دلواپسان چه می کنند.

خوانندگان اخبار فناوری هم حظ کردند وقتی فهمیدند آزمایش اینترنت موبایل ۵جی در قطر توسط نوکیا با سرعت ۴۰ گیگابیت بر ثانیه به ثمره نشسته است.

در سرویس طنز و کاریکاتور هم متلک جدید به قالیباف به‌خاطر ‌گور خواب‌ها! پربازدید بود.

57231