تبلیغاتچگونه سفری ارزان در بانکوک داشته باشیم؟

چگونه سفری ارزان در بانکوک داشته باشیم؟، کوله پشتی: هیچ چیزی مانند یک سفر خوب و دلپذیر به بانکوک نیست.خوردن غذاهای جدید، گشت و گذار در بازارها و همچنین بازدید از مکانهای دیدنی می تواند بسیار جذاب باشد اما چیزی که همیشه مانع می شود، هزینه ها و کمبود بودجه است. در این مقاله چندین راه حل برای کم کردن هزینه ها در سفر به بانکوک وجود دارد.

چگونه سفری ارزان در بانکوک داشته باشیم؟


کوله پشتی: هیچ چیزی مانند یک سفر خوب و دلپذیر به بانکوک نیست.خوردن غذاهای جدید، گشت و گذار در بازارها و همچنین بازدید از مکانهای دیدنی می تواند بسیار جذاب باشد اما چیزی که همیشه مانع می شود، هزینه ها و کمبود بودجه است. در این مقاله چندین راه حل برای کم کردن هزینه ها در سفر به بانکوک وجود دارد.

1. توک توک نگیرید

توک توک نوعی وسیله ی حمل و نقل سنتی در بانکوک است که اگر برای اولین بار به این شهر سفر کنید، قطعا توجه شما را به خود جلب خواهد کرد. در ظاهر شاید فکر کنید که ارزانتر از تاکسی است اما باید بدانید که هزینه ی تاکسی با تاکسی متر خیلی پایین تر از سوار شدن بر توک توک است.

2. قطار هوایی همیشه ارزانتر نیست

یکی دیگر از وسایل حمل و نقل در بانکوک، قطارهای هوایی هستند. سیستم مترو نیز در این شهر وجود  دارد اما قطارهای هوایی ممکن است ایستگاه های بیشتری را پوشش دهند. گاهی اوقات استفاده از مترو و یا گرفتن تاکسی، هزینه ی کمتری را از قطار هوایی شامل می شود. البته این سیستم شما را از شر ترافیک های سنگین شهر در برخی زمانها، نجات می دهد.

3. همانجایی غذا بخورید که تایلندیها می خورند

گاهی اوقات برای خوردن غذا در رستورانی شیک و گران هزینه می کنید اما نتیجه بسیار نا امید کننده است. بانکوک شهری توریستی است. با ازدحام جمعیت در یک مکان به راحتی می توانید بفهمید که غذای کجا بهتر است. اینکار نیاز به تحقیق هم ندارد، هرکجا دیدید که تایلندیهای بیشتری را به خود جذب کرده، آنجا می تواند غذای بهتری داشته باشد. همچنین هزینه اش نیز بسیار کمتر است. خوردن غذاهای محلی و خیابانی را نیز فراموش نکنید.

4. میان وعده را فراموش نکنید

درست است که غذا درتایلند ارزان است اما پرس های آن زیاد نیست. همین باعث می شود که شما به فکر خوردن میان وعده نیز بیوفتید. بهترین میان وعده و تنقلات را در مناطق توریستی در خیابان می توانید پیدا کنید. قبل از سفر خوب است نسبت به تنقلات معروف تایلندی کمی تحقیق کنید.

مترجم:سحر مردانه

منبع: travel.asiaone.com